مسی و رویای هت تریک بارسا درون سه گانه
۱۴ام اسفند ۱۳۹۶ ورزشی

مسی و رویای هت تریک بارسا درون سه گانه

با پیروزی امروز بارسا برابر اتلتیکو، تقریبا می توان کار قهرمانی این تیم درون لالیگا را تمام شده دانست.

به گفته “توپ ۹۰″، بارسا امشب درون شرایطی به مصاف اتلتیکو رفت که با کسب پیروزی می توانست فاصله با این تیم را به ۸ امتیاز افزایش دهد. درون سوی دیگر روخی بلانکوس می توانستند با پیروزی درون نوکمپ فاصله را به ۲ امتیاز کاهش دهند ولی درون نهایت سیمئونه مثل همیشه درون نوکمپ ناکام ماند و گریزمان اوج گرفته هم اسیر مدافعان بارسا شد.

 


گل از روی ضربه کاشته مسی درون نیمه اول، برای پیروزی آبی اناری ها کفایت می کرد. به این ترتیب و با دقت به تساوی ۱-۱ بارسا برابر اتلتیکو درون بازی رفت، حالا حتی درون صورت مساوی شدن امتیازت این دو تیم درون انتهای فصل، بازهم بارسا به حکم برتری درون بازی های مستقیم، قهرمان خواهد شد.


 


بارسا اکثر بازی های بزرگ خود درون ادامه فصل از جمله بازی با رئال را درون نوکمپ پیش رو دارد ولی اتلتیکو باید به برنابئو برود تا دربی مادرید را برابر رئال برگزار کند. بسیار بعید هست که با این روند، بارسا درون نهایت قهرمانی را از دست بدهد.


 


آبی اناری ها درون کوپا دل ری نیز به فینال رسیده اند و اوایل بهار باید با سویا دیدار کنند. درون لیگ قهرمانان ولی بارسا بنابراين از تساوی ۱-۱ بازی رفت درون زمین چلسی، هفته بعد باید درون نوکمپ به مصاف این تیم لندنی برود و با یک تساوی بدون گل هم صعود خواهد کرد تا رویای هت تریک درون سه گانه بلوگرانا زنده تر از همیشه باشد.


 


درون حال حاضر به نظر می رسد که کار دشوار بارسا درون لیگ قهرمانان خواهد بود جایی که تیم هایی چون رئال، بایرن و سیتی می توانند تهدیدی کاملا جدی بر سر راه سه گانه مسی و یارانش باشند.مطالب پیشنهادی