مشکل کویتی‌ها برای میزبانی بازی بزرگ
۲۵ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: میزبانی از دیدار حساس تیم های الهلال و استقلال درون روز پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان به عنوان آزمونی دیگر برای روسای فدراسیون فوتبال کویت درون نظر گرفته شده هست.

 بعد از این که فدراسیون فوتبال کویت با فرار از تعلیق فدراسیون جهانی فوتبال”فیفا” میزبانی رقابت های قهرمانی خلیج فارس را به خوبی درون این کشور میزبانی کرد حالا وب سايت های کویت از دومین امتحان و محک جدی سران فوتبال درون میزبانی از بازی های مهم نيوز داده و نوشتند برگزاری بازی برگشت دو تیم پرطرفدار فوتبال غرب آسیا درون ورزشگاه الکویت می تواند تمام نگرانی ها از بابت میزبانی درون این کشور را از بین ببرد.

یکی از وب سايت های کویتی نوشت:« بعد از میزبانی هر چه بهتر بازی های جام خلیج فارس درون کویت حالا برگزاری بازی برگشت الهلال و استقلال تمامي نگاه ها را به این کشور دوخته هست. رقابتی حساس و سنتی میان دو غول فوتبال درون غرب آسیا از همین رو مقامات کویتی تمام اقدامات لازم برای برگزاری هر چه بهتر این بازی را تدارک دیدند».

این وب سايت ادامه داد:« با دقت به پیش بینی استقبال گسترده طرفداران دو تیم درون این بازی مقامات درهای جداگانه ای برای ورود طرفداران به ورزشگاه درون نظر گرفته اند که درون ورودی طرفداران استقلال فاصله بسیار زیادی از الهلالی ها دارد تا جنبه احتیاط کاملا درون نظر گرفته شده و امنیت برقرار شود. توقع این هست که طرفداران پرشماری به ورزشگاه بیایند چون الهلال طرفداران زیادی درون این کشور دارد درست مثل ایرانی های پرشماری که قرار هست برای طرفداری از استقلال به ورزشگاه بیایند».

وب سايت کویتی از مشکلی بزرگ تر پرده برداشت و نوشت:« درون حال حاضر بزرگ ترین مشکل این هست که کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها ۸ درصد ظرفیت ورزشگاه را طبق قانون برای طرفداران استقلال درون نظر گرفته هست که با دقت به پیش بینی حضور پرشمار ایرانی های مقیم کویت برای تماشای این بازی بیشتر از ۸ درصد ظرفیت درون نظر گرفته شده خواهد بود که درون حال حاضر حل شدن این معضل دست سران باشگاه الهلال به عنوان میزبان بازی هست چون afc هم نمی تواند درون این راه کمکی داشته باشد».

کویتی ها از دیگر مشکل خود نیز پرده برداشتند جایی که خبرنگاران این کشور با دقت به مشکلات سال های گذشته نمی توانند برای پوشش این بازی به ورزشگاه بیایند چون ID کارت های مخصوص afc برای ورود به جایگاه ویژه خبرنگاران را ندارند که رایزنی ها برای حل این مشکل آغاز شده و هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخی به درخواست کویتی ها نداده هست.


مطالب پیشنهادی