مصطفی دنیزلی درون نزدیکی تراکتورسازی
۲۰ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

مصطفی دنیزلی درون نزدیکی تراکتورسازی

نمایندگان باشگاه تراکتورسازی برای مذاکره با مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه‌ای به این کشور سفر کردند و به نظر می‌رسد درون پایان سفر خود این مربی را راضی به حضور درون ایران کنند.


به گفته “توپ ۹۰″، اختلافات پیش آمده میان مصطفی آجورلو و یحیی گل‌محمدی مدیرعامل و سرمربی تراکتورسازی درون روزهای گذشته شدت گرفته هست؛ بعد از جریمه ۲۰ درصدی گل‌محمدی توسط باشگاه که حسابی سرمربی این تیم را عصبانی کرد، حالا به نظر می‌رسد این دو به آخر خط رسیدند و بعید هست یحیی بتواند به کارش درون تیم تبریزی ادامه دهد.

گل‌محمدی و آجورلو حدود ۱۰ روز هست که هیچ دیالوگ مستقیمی با هم برقرار نکردند و با اینکه سرمربی تراکتور بعد از بازی با استقلال گفته بود جلسه‌ای را با مدیرعامل برگزار می‌کند ولی درخواستی برای این جلسه نداد و آجورلونیز تمایلی به این کار نداشت. درون نهایت کار به اینجا کشید که امروز گل‌محمدی درون نشست خبری قبل از بازی با نفت تهران حرف‌های تندی را علیه آجورلو بر زبان آورد و بر ماجرای اختلافاتش با مدیرعامل صحه گذاشت.

یحیی از مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی انتقاد کرد و جریمه‌ ۲۰ درصدی‌اش را قانونی ندانست.

از صحبت‌های گل‌محمدی اینطور برمی‌آید که ماندن او درون تراکتورسازی بعد از دیدار با نفت تهران بسیار دشوار باشد و احتمالا باید شاهد تغییراتی روی نیمکت تیم تبریزی باشیم.

درون این شرایط نيوز می‌رسد که مدیرعامل تراکتورسازی از روز گذشته دو نماینده خود را به ترکیه فرستاده تا با مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه‌ای وارد مذاکره شوند و او را راضی به بازگشت به ایران کنند. دنیزلی که هم‌اکنون درون یک تیم پایین جدولی سمت مدیرفنی را برعهده دارد، اولین بار توسط آجورلو درون پاس تهران به ایران آمد و از همانجا بود که محبوب هواداران فوتبال درون ایران شد. حالا هم آجورلو برای تراکتورسازی دست روی این مربی سابقه‌دار گذاشته و نمایندگانش را به ترکیه فرستاده هست.

درون مذاکرات اولیه مسئولان تراکتورسازی با دنیزلی توافقاتی حاصل شده ولی هنوز بر سر جزییات توافق نکردند. دنیزلی به واسطه قراردادی که با باشگاه اسکیسر اسپور به عنوان مدیرفنی دارد، ملاحظاتی را برای این باشگاه درون نظر گرفته و اگر بر سر جزییات قرارداد توافق انجام شود او با قراردادی ۱٫۵ ساله هدایت تراکتورسازی را برعهده می‌گیرد.

با دقت به اینکه احتمالا توافق نهایی میان دو طرف حاصل خواهد شد، پیش بینی‌ها حکایت از اين دارد که بازی با نفت تهران آخرین حضور یحیی گل‌محمدی روی نیمکت تراکتورسازی باشد و دنیزلی احتمالا از هفته آینده هدایت تیم تبریزی را برعهده می‌گیرد، مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد و حضور مربی ترک‌تبار درون ایران منتفی شد.


مطالب پیشنهادی