منشا به امید یک سال بهتر (تصوير)
۵ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

منشا به امید یک سال بهتر (تصوير)
یکشنبه, ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
منشا به امید یک سال بهتر (تصوير)

گادوین منشا ستاره تیم پرسپولیس درون سال ۹۶ فراز و فرودهای بسیاری داشت و حال امسال امیدوار به قطع روند سینوسی هست.

به گفته “توپ ۹۰″، پرسپولیس او را به عنوان بمب نقل و انتقالاتی به خدمت گرفت و منشا نیز درون بازی های آسیایی، خود را به عنوان ستاره بین المللی نشان داد. دو گل به الاهلی و الهلال، نوید ظهور یک مهاجم خارجی گلزن را برای سرخ ها می داد؛ اتفاقی که درون تاریخ باشگاه پرسپولیس کم نظیر به حساب می آمد.
ولی درون لیگ اوضاع آنطور که باید پیش نرفت. او شروع خوبی داشت ولی کم کم افت محسوس این ستاره نیجریایی آغاز شد تا این که منشا ۹۶ را با از دست دادن رده دوم جدول گلزنان تیم پرسپولیس به پایان رساند.
برانکو از منشا می خواهد گل بزند، فضا سازی کند، بدود و با جنگندگی کارش را به پیش ببرد ولی بالاتر از تمامي این ها، پروفسور انتظار مسئولیت پذیری بیشتری از این بازیکن دارد و شاید این مولفه حلقه مفقوده بازی منشا درون سال گذشته بود.
او یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و یک سال شمسی دست نخورده و حدود ۳۰ بازی فرصت این را دارد که توانایی هایش را به برانکو ایوانکوویچ و طرفداران پرسپولیس اثبات کند. یک شروع خوب نوروزی می تواند گادوین را بار دیگر درون مسیر موفقیت قرار دهد و این موضوع میسر نمی شود مگر با دسترس از فرصت ها درون دیدار با سایپا و نسف.


مطالب پیشنهادی