منچسترسیتی 3-1 واتفورد؛ بازگشت آبی ها به پیروزی
۱۴ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

منچسترسیتی 3-1 واتفورد؛ بازگشت آبی ها به پیروزی

منچسترسیتی درون دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۳-۱ واتفورد را شکست بدهد و بار دیگر فاصله اش با رقیب همشهری را به ۱۵ امتیاز افزایش داد.

به گفته “توپ ۹۰″، شاگردان پپ گواردیولا که بعد از ۱۸ پیروزی پیاپی، درون دیدار قبلی مقابل کریستال پالاس با نتیجه مساوی ۰-۰ متوقف شده بودند، درون دیدار امشب مقابل واتفورد کار سختی نداشتند و درون نهایت به یک پیروزی راحت دست پیدا کردند. سیتی بازی را هجومی آغاز کرد و تنها یک دقیقه از بازی سپری شده بود که رحیم استرلینگ قفل دروازه حریف را باز کرد.


 روی حرکت خوب لروی سانه و ارسال او به دهانه دروازه واتفورد بود که استرلینگ بدون اینکه فشاری از روی بازیکنان حریف احساس کند، به راحتی با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.


حملات سیتی ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که استونز درون دقیقه ۵ حساب کار را ۲-۰ کند ولی ضربه والی مدافع پیش تاخته سیتی از بالای دروازه واتفورد بیرون رفت.
درون ادامه بازی تا اندازه ای متعادل تر شد ولی باز هم این بازیکنان سیتی بودند که موقعیت های خطرناک تری روی دروازه حریف ایجاد کردند. از جمله درون دقیقه ۱۲ که همکاری سانه و سیلوا و ارسال ستاره آلمانی به دهانه دروازه واتفورد می توانست به یک گل به خودی منجر شود ولی توپ درون نهایت به کرنر رفت.
ولی تنها یک دقیقه بعد، کاباسله بالاخره دروازه واتفورد را به اشتباه باز کرد. این بار روی ارسال کوین دی بروین بود که کاباسله بار دیگر با تکلی اشتباه، توپ را به سمت دروازه خودی فرستاد و این بار توپ دور از دستان گومز، وارد دروازه شد.

۴ دقیقه بعد دی بروین می توانست زننده گل سوم سیتی نام بگیرد ولی ضربه تماشایی روی ضربه آزاد، به تیر دروازه حریف برخورد کرد. درون ادامه بازی متعادل تر شد و بازیکنان واتفورد هم یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه سیتی داشتند ولی نتوانستند از اين دسترس کنند. درون نهایت نیمه اول با همان دو گل به پایان رسید.
نیمه دوم هم با حملات سیتی آغاز شد و درون دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم یکی دو موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کردند ولی نتوانستند از اين دسترس کنند.
برتری سیتی ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام این تیم درون دقیقه ۶۳ به گل سوم رسید. این بار هم دی بروین درون متن حرکت قرار داشت و ارسال او به دهانه دروازه واتفورد را دروازه بان حریف ناقص دفع کرد. توپ مقابل سرخیو آگوئرو قرار گرفت و این ستاره آرژانتینی هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.برتری سیتی بعد از این گل ادامه داشت و این تیم می توانست به یکی دو گل دیگر هم برسد ولی موقعیت ها یکی بعد از دیگری از دست رفت.
درون مقابل این واتفورد بود که درون دقیقه ۸۲، یکی از گل های خورده را جبران کرد. روی ارسال کاریو بود که توپ درون مقابل دروازه به گِرِی رسید و او به راحتی کار را تمام کرد.
درون دقایق باقی مانده هر دو تیم برای رسیدن به گل های بعدی تلاش کردند ولی درون نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۳-۱ سیتی به پایان رسید.مطالب پیشنهادی