میناوند: این جنگ کام مردم ایران را تلخ کرد
۹ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

میناوند: این جنگ کام مردم ایران را تلخ کرد

ملی پوش سابق فوتبال ایران می گوید بدترین اتفاق ممکن برای هواداران فوتبال درون ایران بنابراين از بازی های خوب جام جهانی، دعوای بین دو مربی مطرحی بود که کام مردم ایران را تلخ کرد.

به گفته “توپ ۹۰″، مهرداد میناوند دعوای بین دو مربی حاضر درون فوتبال ایران را درون نهایت به ضرر مردم و هواداران می داند. مدافع سابق تیم ملی که با برخی اظهارنظرهای حاشیه ای خود خبرساز می شود درون رابطه با اوضاع کنونی فوتبال به صحبت پرداخت.

قبل از من دایی و قلعه نویی و … هم مورد هجمه قرار گرفتند

درون روزهای اخیر و درون رابطه با حرف هایی که من درباره یکی از مهمانان ویژه نرم افزار جام جهانی به زبان آوردم حاشیه های بسیاری ایجاد شد ولی باز هم می گویم حرف من از نظر ورزشی و منطقی صحیح بود و هم اين دوست مهمان و هم بقیه ورزشی ها منظور من را گرفتند ولی متاسفانه برخی درون این میان به دنبال ماهیگیری از آب گل آلود هستند و با شلوغ کردن ماجرا و داغ کردن اين نان می خورند. اظهارنظر من ربطی به باشگاه استقلال نداشت چرا که خود من هم اکنون درون پرسپولیس حضور ندارم. درون ضمن درباره حمله برخی انسان های معلوم الحال فقط من مورد دقت قرار نگرفتم و بلکه قبل از من بسیار بزرگان مانند دایی و قلعه نویی و … هم مورد هجمه برخی آدم های نان به نرخ روز خور قرار گرفتند.

این جنگ کام هواداران تیم ملی را تلخ کرد

تیم ملی نتایج خوبی درون جام جهانی گرفت و بهتر هست بگوییم دل مردم را شاد کرد. بنابراين از این بازی ها که تمامي هواداران اظهار رضایت و شادمانی دارند و غرق درون خوشی بازی های تیم درون جام جهانی هستند واقعا نمی دانم چرا کی روش تصمیم گرفت اين حرف ها را بزند و به نوعی دوباره آتش جنگ با برانکو را به راه بیندازد. این جنگ سبب شد تا کام مردم تلخ شود و فراموششان شود که مثلا هفته پیش بابت بازی برابر مراکش، پرتغال و یا اسپانیا چقدر شادمان بودند. این دعوا سبب شد تا مردم و هواداران فوتبال هم وارد اين شوند و درباره حقانیت کی روش و برانکو با یکدیگر بحث کنند. الان تمامي مردم، هم آنهایی که منتقد تیم ملی بودند و هم آنهایی که معتقد به کی روش بودند بابت بازی های تیم ملی درون جام جهانی خوشحال هستند واقعا این میزان جو دادن به اتفاقات قبل چه معنی دارد؟ حالا که تمامي دنیا به ما لبخند زدند و تمامي چیز درون شرایط خوبی پیش می رود این میزان حب و بغض کی روش برای تلخ کردن کام فوتبال ایران واقعا جای سوال دارد.


کم تحملی کی روش برای بیان حرف هایش واقعا عجیب بود

من می گویم کی روش به هواداران فوتبال ایران احترام نگذاشت و درست زمانی که هنوز مردم غرق درون خوشی بودند این نبرد فرسایشی را استارت زد. این کار او بسیار کودکانه بود و متاسفانه برخی از دوستان وب سايت ای که تریبون صدا و سیما را درون دست دارند آنتن را درون اختیار او گذاشتند تا بخواهد تسویه حساب شخصی کند و به نوعی جنگ راه بیندازد درون حالی که کی روش می توانست چند روز صبر کند و به ایران بیاید و بعد با متانت تمام تمامي حرف هایش را بزند. من فکر می کنم بعد از ماجرای “بزدل” این دومین بار هست که کی روش تند رفت و اصلا به زمان و مکان توجهی نکرد.

برای فدراسیون فوتبال متاسفم

برای فدراسیون فوتبال هم متاسفم. هیچوقت ندیدیم فدراسیون فوتبال درون مورد یکی از اتفاقات مهم فوتبال ایران اظهارنظر صریح کند و درون بیانیه چند پیش هم هیچ خبری از اظهارنظری درباره اوضاع ایجاد شده نبود. آقای تاج و فدراسیون فوتبال باید بیایند و از مردم عذرخواهی کنند. با جام جهانی هم نرم افزار های فوتبالی ما به پایان نرسیده هست. به زودی پرسپولیس و استقلال درون آسیا بازی دارند و حتی تیم ملی هم درون جام ملت ها به میدان می رود. فدراسیون اگر نخواهد مداخله کند و یا نظر خود را صریح بگوید فوتبال ایران به هم خواهد ریخت.

احسان و میلاد فوق العاده بودند

احسان حاج صفی و میلاد محمدی دو بازیکنی بودند که درون پست من درون جام جهانی به میدان رفتند و با دقت به اینکه من هم درون این بازی ها حضور داشتم و از شرایط و استرس اين نيوز دارم فکر می کنم این دو بازیکن فوق العاده ظاهر شدند. هر دو توانستند بهترین کیفیت بازی خود را به نمایش بگذارند و دیدیم که هر دو گل تیم ملی هم از جناح چپ پایه گذاری شد.

گوچی نباید برود باید بجنگد، او بهترین هست


نمی دانم چرا رضا قوچان نژاد حرف از خداحافظی از تیم ملی به زبان آورد. او بدون تردید یکی از بهترین های فوتبال ایران درون سال های اخیر بوده که وجودش برای تیم ملی ارزشمند هست یک فوتبالیست باکلاس و باشخصیت که کاملا حرفه ای زندگی می کند. دلم می خواهد به او بگویم با این سن و سال چرا حرف از خداحافظی به میان آوردی؟ من هم شرایط تو را داشتم و به همین ترتیب از تیم ملی خداحافظی کردم ولی چند سال بعد پشیمان شدم که چرا نجنگیدم. گوچی نباید خداحافظی کند و برعکس باید بماند و بجنگد و جای خود را بنابراين بگیرد. درون جام ملت ها به هوش او برای گلزنی نیاز داریم و او حالا حالاها می تواند برای فوتبال ایران موثر واقع شود.مطالب پیشنهادی