نرم افزار صندوق حمایت از قهرمانان برای حمایت از کالاهای داخلی/ مشارکت پیشکسوتان و قهرمانان درون نوسازی بافت های فرسوده
۹ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

سرپرست صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان از دستور برای اجرایی کردن هدفگذاری سال ۹۷ درون حمایت از کالای داخلی و همچنین همراهی با دولت درون نوسازی بافت فرسوده نيوز داد.

میهن امروز – محمد خرم، سرپرست صندوق حمایت از پیشکسوتان و قهرمانان، درون گفتگو با خبرنگار خبرگزاری برنا اعلام کرد: پیرو نامگذاری سال ۹۷ توسط رهبر معظم انقلاب و دستور وزیر ورزش و جوانان برای پیگیری منویات رهبری، شرکت های زیر مجموعه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از خرید هرگونه کالایی که مشابه ایرانی دارند منع شدند.
وی افزود: همچنین شرکت های لیزینگ زیر مجموعه صندوق، ملزم شدند نسبت به لیزینگ تولیدات داخل اعم از لوازم خانگی، خودرو و سایر محصولات به سرعت اقدام کنند.
خرم با اشاره به سیاست دولت دوازدهم درون بازآفرینی شهری تصریح کرد: درون راستای این سیاست شرکت ساختمانی زیر مجموعه صندوق ۲۰۰ واحد درون بافت فرسوده را نوسازی می کند و درون تلاشیم تا تعداد این واحدها با همکاری بخش های مختلف دولت افزایش یابد.این اقدام ضمن اینکه مشارکت پیشکسوتان و قهرمانان درون ساختن دوباره ایران را نشان می دهد، منافعی برای این عزیزان دارد که درون جلساتی به آنها ابلاغ خواهد شد.
سرپرست صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان سال ۹۷ را سال تحول بنیادین درون صندوق اعلام کرد و اعلام کرد: امسال با افزایش فعالیت های اقتصادی شرکت های زیر مجموعه صندوق به وظیفه حمایتی خود از قهرمانان و پیشکسوتان بهتر و موثرتر عمل خواهیم کرد.
منبع: خبرگزاری برنا


مطالب پیشنهادی