نشست خبری وینفرد شفر بنابراين از تساوی تیمش مقابل الریان قطر
۲۴ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد : دو اشتباه داشتیم و همین مسئله سبب شد دروازه ما باز شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
وینفرد شفر بنابراين از تساوی دو بر دو تیمش مقابل الریان قطر درون اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرد:

درون ۵ دقیقه ابتدایی بازی دو تیم فرصت های زیادی برای گلزنی داشتند و این امکان وجود داشت که بازی یک بر صفر و یا حتی یک بر یک شود. بین دو نیمه کمی سیستم را تغییر دادیم چرا که امید ابراهیمی و روزبه چشمی نزدیک به هم بازی می کردند و به نظر می رسید که دو بازیکن یک پست هستند. ابراهیمی را به سمت راست بردیم و چشمی جلوی خط دفاع آمد و توانستیم بازی را درون اختیار بگیریم. مهاجمان خوبی داشتیم و طبیعی بود که تیم حریف را با فشاری که وارد کردیم، به عقب برانیم.

سرمربی استقلال تصریح کرد:

بازی راحتی نبود. ما دو اشتباه داشتیم و همین مسئله سبب شد دروازه ما باز شود. بازیکنان ما درون مقطعی از زمان عصبانی شدند ولی بنابراين از گل دوم حریف، موقعیت های خوبی ایجاد کردیم.

شفر افزود:

فوتبال یک ضرب و دو ضرب را درون نیمه دوم پیاده کردیم. درون بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که می توانیم نتیجه را عوض کنیم که این کار را کردیم. شخصیت و روحیه تیم ما درون نیمه دوم خوب بود و شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم. دقیقه به دقیقه بهتر شدیم، پرس خوب و فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم. با دقت به شانس های گلزنی که داشتیم، انتظار داشتم که به گل دوم برسیم.

شفر اظهار داشت:

۱۰ دقیقه آخر از جدیت ما کاسته شد و خیلی مثل ۳۵ دقیقه قبل خوب نبودیم. سانتر ها و یک ضرب، دو ضرب ما خوب نبود، ولی به تیمم تبریک می گویم که درون اولین بازی یک امتیاز گرفت. ما فردا ریکاوری کرده و سپس خودمان را برای بازی با الهلال عربستان آماده خواهیم کرد.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد:

برای علی قربانی خوشحالم که موفق به گل زدن شد. او درون نیمه اول دیر به ضربات می رسید، ولی فوتبال خوبی انجام داد. تیام هم به ما اضافه شده و قطعا اگر به آمادگی صددرصد برسد، می تواند به تیم کمک کند.

وی درون مورد داوری این دیدار اعلام کرد:

من صحنه اخراج را ندیدم، یک خطا هم اعلام کرد که تبدیل به گل حریف شد. درون مجموع، داوری خوب بود. زمانی که بازی دو بر یک به سود الریان بود و بازیکن حریف اخراج شد، به بازیکنانم گفتم باید زمین بازی را بزرگ کرده و با فاصله بازی کنید. نتیجه تساوی منصفانه بود. حریف درون نیمه دوم یک شانس درون ضد حمله داشت. باید با بازیکنانم صحبت کنم که اجازه چنین موقعیت هایی ندهند. ما باید فضاها را ببندیم.

شفر درون پاسخ به این سؤال که آیا تساوی درون این دیدار برای او راضی کننده بوده یا نه، اظهار داشت:

شکست نخوردن درون خانه حریف نتیجه خوبی هست، همینطور برای الریان که درون زمین خودش شکست نخورد. قطر نام بزرگی دارد و الریان باشگاه بزرگی محسوب می شود، ولی تیم ما نشان داد که درون لیگ قهرمانان آسیا می تواند نتیجه را عوض کرده و به بازی برگردد.


مطالب پیشنهادی