نقشه سعودی ها برای ترانسفر بازیکن به لالیگا جواب نداد!
۲ام اسفند ۱۳۹۶ ورزشی

نقشه سعودی ها برای ترانسفر بازیکن به لالیگا جواب نداد!
سعودی ها برای تقویت تیم خود ۹ بازیکن را راهی لالیگا کردند، ولی بنابراين از گذشت یک ماه، هنوز بازیکنان عربستانی از شرایط مناسبی درون لالیگا برخوردار نیستند.

به گفته  خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، چندی قبل خبری درون وب سايت های سعودی و اسپانیایی منتشر شد که ۹ بازیکن عربستانی بنابراين از توافق فدراسیون فوتبال این کشور با ماتادورها راهی تیم های لالیگایی شدند و درون صدد هستند تا با حفظ آمادگی و بالابردن شرایط فنی خود را آماده حضور دررقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کنند.
عربستان که بنابراين از دوازده سال راهیجام جهانی شده، امیدوارست با حضور ۹ بازیکن این تیم درون لالیگا، بتوانند درون روسیه نتایج خوبی بگیرند.
اسامی ۹ بازیکن عربستانی که درون لالیگا حضور دارند به شرح زیر هست:
نوح الموسی (رئال وایادولید)
جابر مصطفی (ویارئال B)
علی النمر (نومانسیا)
یحیی الشهری (لگانس)
سالم الدوساری (ویارئال)
عبدالمجید السلیهم (رایو وایکانو)
فهد المولد (لوانته)
مروان عثمان (لگانس B)
عبدالله الحمدان ( اسپورتینگ خیخون )
ولی حالا بنابراين از انتقال یک ماهه این بازیکنان به اسپانیا، آنها شرایط خوبی را درون کشور ماتادورها ندارند و نمونه بارز اين، سالم الدوساری، بازیکن تیم ملی عربستان و باشگاه ویارئال هست که درون ۴ بازی اخیر ویارئال حتی یک بار هم درون لیست اولیه تیمش قرار نگرفته هست و شرایط خوبی ندارد.
به نظر می رسد طرز تفکر سعودی ها برای فرستادن بازیکنان شان به اسپانیا درست نبود و آنها متحمل شکست بزرگی شدند و باید دید درون ادامه مسئولان فوتبال عربستان چه تصمیمی اتخاذ می کنند.
گفتنی هست ، تیم ملی عربستان درون گروه A رقابت های جام جهانی با تیم های روسیه، مصر و اروگوئه همگروه هست و درون دیدار افتتاحیه هم باید با روس ها دیدار کنند.
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مسئولیت صحت خبري ارائه شده به عهده منبع نيوز بوده و این …

خبري پیشنهادی:

نقشه سعودی ها برای ترانسفر بازیکن به لالیگا جواب نداد!

مطالب پیشنهادی