نقطه قوت تیم ملی از دیدگاه سیدجلال حسینی
۲۶ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و تمامي بازدید هایتان را به پول تبدیل کنید ؟ همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید ! به ما بپیوندید ! مدافع با تجربه تیم ملی فوتبال ایران می گوید وقتی پای پرچم ایران درون میان هست، ایجاد اتحاد ملی هم موضوعی کاملا قابل پیش بینی هست چرا که درون جام جهانی پای اعتبار یک کشور درون میان هست.

به گفته پارس فارس ، سیدجلال حسینی درباره آخرین شرایط تیم ملی درون کمتر از ۵ ماه تا شروع جام جهانی اعلام کرد: وقتی به عنوان دومین تیم جهان و نخستین تیم آسیایی مجوز حضور درون جام جهانی را کسب کردیم، قدرت خود را درون فوتبال آسیا به تمامي نشان دادیم، ولی این قدرتنمایی قاره ای اکنون کافی نیست و باید خودمان را برای رویارویی با بهترین های دنیا آماده کنیم.
وی ادامه داد: برای نزدیک کردن خودمان به سطح رقبا باید به بهترین شکل آماده شویم و با دسترس از تک تک لحظات خودمان را آماده کنیم. درون این راه به بازی های دوستانه و برپایی اردوهای خوب نیاز داریم و امیدوارم با نرم افزار ریزی خوبی که انجام شده با بهترین شکل ممکن وارد مسابقات جام جهانی شویم.
کاپیتان پرسپولیس با اشاره به تجربه سرمربی تیم ملی اعلام کرد: نقطه قوت تیم ملی تجربه بالای کارلوس کی روش هست؛ به تمامي ثابت شده که این تجربه چقدر می تواند به تیم ملی کمک کند. این تجربه خودش را درون صعود مقتدرانه تیم ملی به جام جهانی نشان داد و مطمئنا تفکرات سرمربی تیم ملی می تواند به بازیکنان برای ارائه بهترین عملکرد درون مسابقاتی چون جام جهانی کمک بزرگی کند.
حسینی به برگزاری تمرینات ریکاوری بدنی و ذهنی بازیکنان بنابراين از پایان بازی های لیگ اشاره کرد و اعلام کرد: من چند سال زیر نظر کی روش کار کرده ام و مطمئنم او برای منافع تیم ملی بهترین تصمیم ها را می گیرد. فکر می کنم تصمیمی که سرمربی تیم ملی برای انجام تمرینات ریکاوری بعد از بازی های لیگ گرفته، از مهمترین تصمیمات اوست. تمرین درون مجموعه پک بسیار آرامش دهنده هست و وقتی من بازیکن درون فضایی که نزدیکی بسیاری به جام جهانی دارد، تمرین می کنم، می توانم از لحاظ بدنی و ذهنی آماده شوم. اگر از بقیه بازیکنانی که اینجا تمرین ریکاوری می کنند، درباره فضای تمرینات بپرسید، مطمئنا جواب آنها هم همین خواهد بود که تمرین درون این شرایط بسیار آرامش بخش هست.
وی افزود: بازیکنانی که درون لیگ ایران بازی می کنند باید خیلی تلاش کنند. ما شرایط سختی درون لیگ مان داریم و امکانات کمی درون اختیارمان هست، ولی درون اینجا می توانیم از شرایط خوب، امکانات خیلی بهتر و نرم افزار ریزی دقیق تر کادر فنی تیم ملی برای رسیدن به سطح ایده ال دسترس کنیم.
مدافع تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به شعار “تمامي برای تیم ملی” و لزوم ایجاد اتحاد تا پایان رقابت های جام جهانی اعلام کرد: فکر نمی کنم کسی تردید داشته باشد که جام جهانی یکی از مهمترین اتفاقات دنیا درون تمامی زمینه هاست. درون جام جهانی موضوع دیگر فقط فوتبال نیست و پای اعتبار یک کشور و بالا بودن پرچم ایران مطرح هست. مطمئنا وقتی پای پرچم ایران درون میان باشد، تمامي پای کار خواهند بود. مردم که مثل همیشه درون کنار ما هستند و مسئولان هم با تلاش و حمایت لازم قطعا می توانند کمک بزرگی به تیم ملی کنند. مطمئنم این اتحاد حول پرچم ایران شکل می گیرد و تیم ملی با یک همیت و اتحاد ملی به جام جهانی می رود.
حسینی درباره ارزیابی اش از تیم ملی مراکش، حریف نخست ایران درون جام جهانی و انتظار بالا برای کسب موفقیت برابر این تیم اعلام کرد: من هم این حرف را شنیده ام، ولی باید این را بگویم که درباره مراکش باید بر پايه ا طلا عات واقعی اظهارنظر کرد. این یک واقعیت هست که اسپانیا و پرتغال هم از مراکش هراس دارند. طبیعتا ما هم باید با آمادگی خیلی بالایی به مصاف مراکش برویم. آنها تیم خیلی کاملی دارند؛ تیمی که از بازیکنان مطرح و لژیونر سود می برد.
وی افزود: نباید با بعضی حرف ها درباره مراکش بازیکنان و مردم فریب بخورند؛ باید طوری تمرین کنیم که از هر لحاظ آماده رویارویی با این تیم شویم. باید خیلی خوب تمرین کنیم و نرم افزار ریزی خیلی خوبی برای مقابله با این حریف داشته باشیم. همیشه درون تورنمنت ها نخستین بازی سخت هست و این بار هم حریف ما تیمی قدرتمند از آفریقاست و حق نداریم این تیم را حریفی آسان یا معمولی بدانیم. امیدوارم همانطور که کادر فنی تلاش می کند چهره ای واقعی از تصویر رقبا برای بازیکنان بسازد، مردم و هواداران هم درباره مراکش ا طلا عات واقعی و کامل کسب کنند.
۰ ۰


مطالب پیشنهادی