واکنش عضو هیات مدیره آبی ها به تغییر مدیریت
۹ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی

مهر: امیر حسین فتحی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درون خصوص شایعه تغییرات مدیریت درون این باشگاه اظهار داشت: من که عضو هیات مدیره باشگاه هستم هنوز چنین چیزی را نشنیدم. ولي این مطلب را درون فضای مجازی دیده ام و اين را شایعه ای بیش نمی دانم. اگر قرار به تغییراتی باشد این تغییرات باید درون هیات مدیره طرح و مصوب شود درون حالی که هیچ گفتگویی درون هیات مدیره درون این خصوص صورت نگرفته هست.
وی افزود: ضمن این که درون روزهای گذشته هم تعطیلاتی داشتیم و وزارتخانه هم طبیعتا تعطیل بوده و لذا طرح این موضوع ازطریق وزارتخانه هم نمی تواند سندیت داشته باشد.
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال درون خصوص عدم تمدید با بازیکنان مورد نظر شفر بیان داشت: اعضای هیات مدیره مستقلا کار اجرایی نمی کنند و این اختیار به آقای افتخاری که مدیرعامل هست تفویض شده هست. ایشان و معاونین شان با اختیار تام امور نقل و انتقالاتی را انجام می دهند و اطلاعات اين هم درون اختیار خودشان هست. لذا اعضای هیات مدیره درون بحث نقل و انتقالات ورود نخواهند کرد. لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد بر نیاز را هم خود شفر درون اختیار باشگاه قرار داده هست و آقای افتخاری و همکاران شان هم از روی همان لیست به نقل و انتقالات ورود می کنند.
فتحی درون ادامه بیان داشت: ما نیز درون هیات مدیره وظایف ذاتی خودمان که سیاستگذاری کلان باشگاه و تامین منابع مالی مورد نیاز هست را پیگیری می کنیم و بنده هرگز بعنوان عضو هیات مدیره درون امور ریز باشگاه ورود نخواهم کرد.

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی