ورزش تنیس زنجان نیازمند حمایت های مادی هست
۴ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش تنیس زنجان نیازمند حمایت های مادی هست

حسین آقاجانلو روز چهارشنبه درون اعلام کرد و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متاسفانه، سالهای گذشته درون حق تنیس خاکی زنجان اجحاف شده و درون حقیقت به نوعی کنار گذاشته شده و درون حال حاضر نیز تنیس زنجان درون سطح کشور درون رتبه آخر قرار گرفته هست.
وی اظهار کرد: ورزش تنیس زنجان به لحاظ زیرساخت ها با مشکل مواجه هست و زمین های مختص این رشته ورزشی درون شهر زنجان باید از نظر زیرسازی و شیب بندی، استانداردسازی شود تا برای انجام تمرینات و میزبانی مسابقات قهرمانی کشور مهیا شود.
آقاجانلو با بیان اینکه تلاش خواهد شد تا این رشته ورزشی زنجان جان دوباره ای بگیرد، افزود: درون حال حاضر این رشته ورزشی فقط درون شهر زنجان فعال هست و ورزشکاران و مربیان اين زیرنظر هیات استان فعالیت می کنند و دیگر شهرستان های این استان نیز فاقد هیات و زمین بازی هستند.
رئیس هیات تنیس استان زنجان اعلام کرد: ورزش تنیس خاکی استان زنجان از وجود پنج زمین بازی درون شهر زنجان برخوردار هست که یکی از زمین ها مسقف و مابقی نیز روباز هستند که یکی از این زمین ها نیز فعال نیست.
آقاجانلو افزود: تلاش این هست که بنابراين از ساماندهی زمین های تنیس خاکی شهر زنجان، این رشته ورزشی درون شهرستان ابهر و سپس درون دیگر شهرستان های استان تا پایان سال ۹۷ راه اندازی شود.
وی با بیان اینکه تنیس درون شهرستان ابهر از اقبال عمومی برخوردار هست و ورزشکاران این رشته ورزشی برای انجام تمرینات به اجبار به استان قزوین عزیمت می کنند، اظهار کرد: اگر این رشته ورزشی درون سایر شهرستان های این استان راه اندازی شود پای رقابت به میان خواهد آمد و زمینه و بستر رشد، توسعه و شکوفایی، تقویت خواهد شد.
آقاجانلو با تاکید براینکه جا برای کار درون این رشته ورزشی زنجان بسیار …

خبري پیشنهادی:

ورزش تنیس زنجان نیازمند حمایت های مادی هست

مطالب پیشنهادی