پاسخ زیدان به دلیل تعویض شدن رونالدو
۱۵ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

ورزش سه: رئال مادرید با توقف مقابل لوانته، شانس رسیدن به رتبه سوم جدول را از دست داد.

 رئال تا دقیقه ۹۰ بازی ۱-۲ از میزبان خود پیش بود ولی پاتزینی، مهاجم سابق میلان توانست کار را به تساوی بکشاند.

 

پاسخ زیدان به دلیل تعویض شدن رونالدو

زیدان درون نشست خبری بنابراين از بازی اعلام کرد:« بازی تحت کنترل ما بود. یعنی سخت ترین کار ممکن را انجام دادیم ولی از فرصت های مان خوب دسترس نکردیم. درون عوض روی دو اشتباه دفاعی ما، آنها به گل رسیدند. بعد از دو پیروزی خوب برابر دپور و والنسیا، هضم این تساوی کمی سخت هست. از این نتیجه راضی نیستیم و با دقت به جریان بازی باید پیروز می شدیم.

این یک واقعیت هست که سال سخت و پیچیده ای را پشت سر می گذاریم. متاسفانه قادر نیستیم ۶ برد متوالی کسب کنیم. باید کار حریف را تمام کرده و گل های بیشتری بزنیم ولی امشب درون این راه ناموفق بودیم. برابر دپور و والنسیا چنین مشکلی نداشتیم و پیروز شدیم ولی امشب تمامي چیز بر خلاف میل ما رقم خورد.»

 

تعویض رونالدو:« دلیلش خستگی او نبود و این را از قبل پیش بینی کرده بودیم. رونالدو را بیرون کشدم تا یک بازیکن به خط میانی اضافه شود و قدرت مان درون این ناحیه افزایش یابد. با آسنسیو و بنزما هم درون جلو دفاع می کردیم. ما نیاز به تعویض داشتیم و این کار را انجام دادم.»

 

لالیگا:« همیشه می گویم که هنوز کار تمام نشده و بازی های زیادی باقیمانده هست. هرگز از رقابت پاپس نمی کشیم و تا روز آخر مبارزه می کنیم.»


مطالب پیشنهادی