پرسپولیس، پنج هفته جلوتر از فصل قبل
۲۲ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

وبسایت نود: تا به حال هیچ تیمی درون لیگ برتر ایران، نتوانسته با اختلاف دو رقمی نسبت به تیم دوم قهرمان شود و پرسپولیس این فصل، جدی‌ترین گزینه برای شکستن این طلسم محسوب می‌شود. فصل پیش، پرسپولیس درون هفته بیست و چهارم برای اولین بار اختلافش با تیم دوم را دو رقمی کرد ولی قطعی شدن قهرمانی و باخت به سیاه جامگان با تیم ذخیره‌ها، سبب شد اين‌ها درون نهایت قهرمانی را با اختلاف ۹ امتیاز جشن بگیرند.

این فصل فاصله پرسپولیس با رقبا، بیشتر شده و اين‌ها ۵ هفته زودتر به اختلاف بیشتر از ۱۰ امتیازی با تیم دوم رسیده‌اند. هفته پیش، پرسپولیس با شکست نفت فرصت داشت اختلاف با فولاد را به ۱۱ امتیاز برساند ولی این فرصت را از دست داد. این هفته ولی، علیپور با گل وقت تلف شده پرسپولیس را به روند برد برگرداند و با دقت به تساوی فولاد، اين‌ها اختلاف دو رقمی با تیم دوم جدول را قطعی کردند.

فاصله پرسپولیس با رقبا درون هفته‌های اخیر، بیشتر می‌شود و اين‌ها شانس بالایی برای قهرمانی با رکوردشکنی‌های جدید دارند. رکورد بیشترین امتیاز، بیشترین اختلاف و ولي، زود هنگام‌ترین قهرمانی که با روند فعلی بعید نیست خیلی زود نصیب اين‌ها شود.


مطالب پیشنهادی