پلیس راه آهن کشور به فناوری‌های نوین مجهز شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس - مدل لباس عروس

پلیس راه آهن کشور به فناوری‌های نوین مجهز شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ حشمت اله ملکی با اشاره به اینکه امنیت مردم پایه یکی از جدی ترین رویکردهای پلیس راه آهن است، اظهار کرد: این رویکرد مبتنی بر تأکیدات سلسله مراتب فرماندهی در دستور کار این پلیس قرار دارد.

وی افزود: بر این اساس پلیس با تاکید بر جامعه محوری در تحقق این رویکرد گام‌های مؤثری برداشته که تبلور این مهم در همکاری و تعامل متقابل پلیس راه آهن و با مجموعه‌های مرتبط، در راستای برقراری نظم و امنیت مشاهده می‌شود.

فرمانده پلیس راه آهن کشور تصریح کرد: این پلیس برای برقراری نظم و امنیت مطلوب در سطح پایانه‌ها و خطوط ریلی راه آهن نیازمند بهره مندی از فناوری‌های نوین و تکنولوژی نسل جدید است بنابراین مجهز کردن پلیس راه آهن به فناوری‌های جدید، نصب و بازسازی دستگاه‌های ایکس ری و گیت وی در ورودی ایستگاه‌های مسافری، نصب دوربین‌های مداربسته برای افزایش پایش تصویری و … در دستور کار قرار دارد.

سرهنگ ملکی ادامه داد: اولویت این پلیس در برقراری نظم و امنیت بهره مندی از ظرفیت خود مسافران و ساکنین حاشیه خطوط ریلی در این مهم می‌باشد و پلیس راه آهن رویکرد امنیت مردم پایه را در دستور کار دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس سراسر کشور با سخت کوشی در کنار کارکنان راه آهن برای خدمت رسانی به مسافران و استفاده کنندگان از خطوط ریلی تلاش مضاعفی دارند.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار