پوگبا: مورینیو کمی دیوانه هست
۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: پل پوگبا و مورینیو درون این فصل مقطعی به مشکل برخورد کرده بودند ولی درون حال حاضر بین این دو وضعیت خوبی حکمفرماست.

 درون میانه های فصل بود که پوگبا درون عین ناباوری به نیمکت ذخیره های یونایتد تبعید شد و درون بسیاری از بازی ها به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شد ولی هرچه به پایان فصل نزدیک تر شدیم، ستاره فرانسوی توانست جایگاه خود درون ترکیب اصلی را بنابراين بگیرد.

 

پوگبا: مورینیو کمی دیوانه هست

پوگبا درون مصاحبه با اکیپ و درون مورد رابطه اش با مورینیو اعلام کرد:« درون مقطعی از فصل نیمکت نشین شدم. صحبت های زیادی درون این مورد مطرح شد ولی واقعیت این هست که مربی و بازیکن قرار نیست که رابطه ای صمیمانه درون حد رستوران رفتن داشته باشند. مورینیو تصمیم گرفت من را نیمکت نشین کند و من درون زمین توانستم حق خودم را بگیرم. هر زمان که به من میدان داده شد، بهترین بازی ها را انجام دادم. دلیل نیمکت نشین شدنم، مشکلات ذهنی خودم بود.

از نظر من، مورینیو کمی دیوانه هست و به همین دلیل لقب آقای خاص را به وی داده اند. به او انتقادات زیادی می شود ولی همواره به جام گرفتن ادامه می دهد. با او برای اولین بار بازوبند کاپیتانی را بر بازو بستم و این بر قدرت رهبری من درون زمین اضافه کرد.»

ادامه کار درون یونایتد و پیشنهاد از پی اس جی:« قرارداد دارم ولی نمی توان چیزی را پیش بینی کرد. پی اس جی؟ پدر و مادرم همیشه هوادار مارسی بودند و به همین دلیل علاقه ای به پی اس جی ندارم. پیوستن به این باشگاه هرگز درون نرم افزار های من نبوده هست.»


مطالب پیشنهادی