پیروزی دشوار چلسی درون خانه برنلی
۳۱ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

پیروزی دشوار چلسی درون خانه برنلی

چلسی درون دیداری خارج از خانه مقابل برنلی به پیروزی ۲-۱ رسید و به کسب رتبه چهارم جدول این فصل لیگ برتر امیدوار شد.

به گفته “توپ ۹۰″، شاگردان آنتونیو کونته که درون دیدار رفت با نتیجه ۳-۲ مغلوب برنلی شده بودند، امشب توانستند درون ترف مور این تیم را شکست داده و به روند ۵ پیروزی پیاپی این تیم پایان بدهند.


دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. درون دقیقه ۶ چلسی اولین موقعیت جدی بازی را ایجاد کرد و الیویه ژیرو می توانست دروازه حریف را باز کند ولی حضور به موقع جیمز تارکوفسکی، مانع از گلزنی او شد.


برتری چلسی ادامه پیدا کرد و این تیم درون دقایق ۹ و ۱۱، دو موقعیت دیگر روی دروازه میزبان ایجاد کرد ولی باز هم نتوانستند به گل برسند. ولی تلاش آبی ها سرانجام درون دقیقه ۲۰ به ثمر نشست. حرکت خوب موزس از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، بعد از برخورد به لانگ، وارد دروازه برنلی شد و چلسی ۱-۰ پیش افتاد.بعد از این گل باز هم این بازیکنان چلسی بودند که توپ و میدان را درون اختیار داشتند ولی نتوانستند از موقعیت های شان دسترس کنند. درون دقایق پایانی نیمه اول تیم میزبان تا اندازه ای پیش کشید ولی تلاش آنها برای زدن گل تساوی هم ثمری نداشت و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.


نیمه دوم را برنلی بهتر آغاز کرد ولی این چلسی بود که می توانست درون دقیقه ۵۵ به گل برسد. روی اشتباه لاوتون، انگولو کانته با یک پاس خوب، موراتا را صاحب توپ کرد ولی این ستاره اسپانیایی بعد از پشت سر گذاشتن مدافع حریف، نتوانست ضربه اش را وارد دروازه کند.


حملات چلسی ادامه پیدا کرد ولی این برنلی بود که درون دقیقه ۶۴ به گل تساوی رسید. گودموندسون که پشت محوطه جریمه چلسی صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت محکم که درون بین راه به بارنز برخورد کرد، توانست حساب کار را ۱-۱ کند.


ولی این نتیجه تنها ۵ دقیقه پایدار بود و درون دقیقه ۶۹، چلسی بار دیگر پیش افتاد. ارسال امرسون از سمت چپ درون محوطه جریمه برنلی به موزس رسید و او هم با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.بازیکنان میزبان می توانستند خیلی سریع بار دیگر به گل تساوی برسند ولی ضربه سر سم ووکس را کورتوا درون اختیار گرفت.


درون دقایق پایانی تیم میهمان صاحب موقعیت های بیشتری شد ولی توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه ۲-۱ به سود چلسی به پایان رسید.   مطالب پیشنهادی