پیروزی میلان برابر کالیاری
۲ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

آث میلان

میلان با دبل هافبک خود کسیه موفق شد کالیاری را شکست دهد.


به گفته “توپ ۹۰″، میلان موفق شد درون دیداری دشوار با نتیجه ۱-۲ کالیاری را مغلوب کرده و موقتا به رده هفتم جدول سری آ صعود کند. بر خلاف انتظارات بازی با برتری کالیاری آغاز شد و این تیم درون همان دقیقه ۸ به گل اول رسید. بارلا درون گوشه محوطه صاحب فرصت شده و با یک ضربه مواج دیدنی موفق شد به زیبایی دروازه دوناروما را باز کند.

درادامه میلان برای جبران سراپا حمله شد و درون دقیقه ۲۲ و روی همکاری بوناونتورا و کالینیچ درون آستانه زدن گل تساوی بود ولی پیساکانه دروازه کالیاری را نجات داد. دقایقی بعد و روی ارسال بوناونتورا، کالینیچ درون محوطه صاحب فرصت شد ولی با پرس مدافعان کالیاری، درون نهایت مهاجم میلان درون مواجهه با کرانو ناکام ماند.

ولی حملات روسونری درون دقیقه ۳۵ بالاخره جواب داد و با متوقف شدن کالینیچ درون محوطه، میلان صاحب یک ضربه پنالتی شد و کسیه گل اول را به ثمر رساند.

حملات میلان باز هم ادامه یافت و آنها درون همان نیمه اول کار را یکسره کردند. کالینیچ درون محوطه صاحب موقعیت شد و با یک پاس دقیق کسیه را صاحب فرصت کرد تا این بازیکن با ضربه ای به گوشه دروازه، گل دوم خودش و میلان را وارد دروازه کالیاری کرده و روسونری با برتری ۱-۲ راهی رختکن شود.

با شروع نیمه دوم باز کسیه فرصت گلزنی داشت ولی ضربه او از فاصله ای نسبتا دور از کنار دروازه راهی بیرون شد. درون دقیقه ۵۴ این بوناونتورا بود که بخت خود را برای گلزنی از پشت محوطه امتحان کرد ولی کرانو این بار واکنش مناسبی نشان داد.

درون دقیقه ۶۱ و روی همکاری کسیه و چالهان اوغلو میلان می توانست اختلاف را ۲ برابر کند ولی مهاجمان میلان با بی دقتی این موقعیت را از دست دادند. درون دقیقه ۷۵ پیساکانه بهترین بخت را برای زدن گل تساوی کالیاری داشت ولی ضربه او از فاصله نزدیک راهی به دروازه دوناروما نیافت.

درون دقیقه ۸۷ این بار فاراگو درون محوطه جریمه میلان می توانست صاحب فرصت شود ولی علیرغم تلاش فراوان به توپ نرسید. درون دقایق پایانی رودریگز از میلان و بارلا از کالیاری اخراج شدند و درون نهایت میلان با همان نتیجه ۱-۲ حریف سختکوش خود را مغلوب کرد.


مطالب پیشنهادی