چلسی؛ آتش لندن درون سرمای ژانویه
۱۳ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

آرسنال - چلسی؛ آتش لندن درون سرمای ژانویه

به گفته مثلث آتلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم ، درون روزهای سرد جزیره، رقابت درون لیگ برتر انگلیس به شدت داغ دنبال می شود. منچسترسیتی به سمت قهرمانی می دود، منچستریونایتد و چلسی ناامیدانه به دنبال تیم فوق العاده پپ هستند و آرسنال و لیورپول برای سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان دندان تیز کرده اند. با این معادلات و درون چنین شرایطی، دربی دوم لندن بین چلسی و آرسنال درون هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس می تواند علاوه بر حساسیت، جذابیت هم داشته باشد. سرخابی های لندن از ساعت ۲۳:۱۵ امشب درون ورزشگاه خانگی آرسنال یعنی امارات به مصاف هم خواهند رفت.

افکار متفاوت
چلسی حالا که درون مقاطعی رده دوم جدول را از منچستریونایتد گرفت و بالاترین رتبه امسالش را تجربه کرد، امیدوار به حفظ روند فعلی و نزدیک تر شدن به منچسترسیتی هست. این تیم درون آخرین بازی سال ۲۰۱۷، استوک سیتی را خرد کرد و آماده نشان می دهد. درون سوی مقابل، آرسنال درون ادامه روند پرفراز و نشیب با یک پنالتی مشکوک درون آخرین دقایق پیروزی مقابل وست بروم را از دست داد. برای تیم ونگر،حضور درون فصل آتی لیگ قهرمانان بزرگ ترین هدف هست. چلسی هم با نیم نگاهی به معجزات فوتبالی و گرفتن منچسترسیتی درون صدر جدول، هدف مشابهی دارد. درون حال حاضر فاصله چلسی، تیم ۴۵ امتیازی با آرسنال، تیم ۳۸ امتیازی رده پنجم، ۷ امتیازاست و همین موضوع دربی ساعت ۲۳:۱۵ چهارشنبه شب درون استادیوم امارات را حساس جلوه می دهد.

غیبت اوزیل
مسوت اوزیل که به دلیل مصدومیت زانو فرصت حضور درون بازی قبلی آرسنال را از دست داد درون این بازی هم غایب هست و ونگر از شانس اندک او برای جنگیدن مقابل چلسی نيوز داد. درون این شرایط تداوم مصدومیت کاسورلا و رمزی هم …

خبري پیشنهادی:


مطالب پیشنهادی