کامیون حامل ۵۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آرادان توقیف شد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس - مدل لباس عروس

کامیون حامل ۵۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در آرادان توقیف شد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان-مدل لباس عروس

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالله حسنی صبح پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان از توقیف یک دستگاه کامیون توسط مأموران پلیس آرادان خبر داد و ابراز داشت: مأموران هنگام پایش خودروهای عبوری به یک دستگاه کامیون حامل ۵۶ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (مایند) مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی ضمن بیان اینکه این محموله از تهران به مقصد مشهد بارگیری شده بود، افزود: کارشناسان ارزش ریالی این دستگاه‌ها را برابر با ۵۵۰ میلیون تومان برآورد کرده‌اند که ضمن هماهنگی با قاضی پرونده مسئول باربری مشهد برای بررسی‌های بیشتر احضار شد.

تشکیل ۶ پرونده قاچاق و دستگیری ۷ متهم در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان در خبر دیگری از توقیف سه دستگاه خودرو حامل ۱۴۹ رأس دام به ارزش چهار میلیارد ریال در سمنان خبر داد و ابراز داشت: مبارزه با قاچاق کالاهای اساسی کشاورزی و دام از طرح‌هایی است که توسط تیم‌های عملیاتی پلیس آگاهی و مأموران انتظامی استان سمنان انجام می‌شود.

حسنی با اشاره به توقیف یک دستگاه تریلی حامل خرده بار در محور تهران-مشهد، تصریح کرد: این خودرو نیز حامل کالاهای قاچاق خارجی شامل عینک، روغن‌زیتون، بیت کوین، آدامس و نوشیدنی‌های انرژی‌زا به ارزش دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال بود.

وی با اشاره به کشف ۴۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در سمنان افزود: درمجموع این طرح استانی شش پرونده تشکیل و هفت متهم دستگیر و پنج دستگاه خودرو توقیف‌شده‌اند و بنا بر نظر کارشناسان امر این کالاها هفت میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال ارزش‌گذاری شده‌اند که همکاری مردم با پلیس و معرفی متهمان حوزه قاچاق به پلیس ۱۱۰ گام مهمی در این راستا محسوب می‌شود.

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار