کشتی گیران تیم ملی امید گزينش شدند
۲۱ام تیر ۱۳۹۷ ورزشی


آزادکاران برتر مسابقه های کشتی انتخابی تیم ملی امید ایران شامگاه چهارشنبه بنابراين از شکست حریفان خود درون الیگودرز لرستان گزينش شدند.


به گفته فرتاک ورزشی ،
رییس هیات کشتی لرستان با اعلام این نيوز به خبرنگار اعلام کرد: درون وزن ۵۷ کیلوگرم علیرضا سرلک از لرستان، امیرپرسته از مازندران و پوریا ترکمان از تهران عنوان های نخست تا سوم را کسب کردند.
وحید والیزاده مرادی افزود: درون وزن ۶۱ کیلوگرم ایمان صادقی از مازندران، افشین خوشبخت از البرز و محمد نامجو مطلق از گیلان و درون وزن ۶۵ کیلوگرم مرتضی قیاسی از لرستان، شایان حمزه از مازندران و علی اکبر زرودی از مازندران اول تا سوم شدند.
وی اعلام کرد: درون وزن ۷۰ کیلوگرم مجتبی عموزاده و علی فغانی از مازندران و محمد جعفری از تهران و درون وزن ۷۴ کیلوگرم نوید زنگنه از تهران، امیرحسین آریایی نژاد از مازندران و حسین مصطفوی از آذربایجان شرقی نفرات برتر شدند.
رئیس هیات کشتی لرستان افزود: درون وزن ۷۹ کیلوگرم مجتبی اصغری از گیلان، علیرضا نادعلی از البرز، محمد امیری از تهران و درون وزن ۸۶ کیلوگرم کامران قاسم پور از مازندران، آرش نیرآبادی از گلستان، محمدرضا مرادیانی از تهران اول تا سوم شدند.
وی اظهار داشت: درون وزن ۹۲کیلوگرم حسین شهبازی از تهران، علی مجرلو از مازندران، امیرارسلان تاتاری از خراسان رضوی، درون وزن ۹۷ کیلوگرم علی شعبانی بنگر از مازندران، مسعود خواجه صالحانی از تهران، حمیدرضا چراغی از مازندران و درون وزن ۱۲۵کیلوگرم، امین طاهری، محمد مرادی و محمدوثوق فیلایی اول تا سوم شدند.
والیزاده مرادی افزود: رقابت ها درون بخش فرنگی نیز جمعه ۲۲ تیرماه برگزار خواهد شد که لرستان با پنج وزن درون اين رقابت ها حضور دارد.
وی اعلام کرد: درون این رقابت ها ۳۰۰ کشتی گیر آزاد و فرنگی کار از استان های کشور درون ۱۰ وزن به زمان ۲ روز با هم به رقابت می پردازند.
نفرات برتر این دوره از رقابت ها درون قالب تیم های کشتی آزاد و فرنگی تیم ملی امید به مسابقات جهانی کشور رومانی اعزام می شوند.
رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی امید روز چهارشنبه درون ورزشگاه ملی الیگودرز آغاز شد.
برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.


مطالب پیشنهادی