کلیپی از هیجان وصف ناشدنی دیدار تیم های نساجی مازندران و فجرسپاسی درون نرم افزار نود
۴ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ورزشی

کلیپی از آیتم نرم افزار نود ۳ اردیبهشت ۹۷ را برای شما آماده کرده ایم.

دریافت فیلم دريافت با کیفیت ۳۶۰ دريافت با کیفیت ۴۸۰ دريافت با کیفیت ۷۲۰ دريافت با کیفیت ۱۰۲۴

کلیپی از آیتم نرم افزار نود ۳ اردیبهشت ۹۷ را برای شما آماده کرده ایم.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
کلیپی از نرم افزار نود شبکه سه ۳ اردیبهشت ۹۷ که درون یک آیتم به هیجان وصف ناشدنی دیدار تیم های نساجی مازندران و فجرسپاسی پرداخته هست. گفتنی هست نساجی با برتری مقابل فجرسپاسی یک گام دیگر به صعود به لیگ برتر نزدیک شد.
درون یکی از دیدارهای حساس هفته سی و سوم لیگ آزادگان نساجی مازندران میزبان فجرسپاسی بود. دو تیم که قبل از این بازی ۵۸ امتیازی بودند، پا به میدان گذاشتند. هواداران نساجی امروز با حضور حداکثری خود شرایط ویژه ای را به وجود آورده بودند. شاگردان جواد نکونام با درخشش محمد عباس زاده خیلی زود به گل اول رسیدند تا عرصه را بر فجری ها تنگ کنند. درون تمام زمان نیمه اول این نساجی بود که روی جریان بازی تسلط داشت و بارها توانست روی دروازه حریف موقعیت ایجاد کند. ولی مقاومت شاگردان کلانتری سبب شد این نیمه با همان یک گل به سود نساجی به پایان برسد.
فجری ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، نیمه دوم را با تعویض آغاز کردند تا بتوانند روند بازی را به سود خود تغییر دهند. ولی جملات احساسی آنها با هوشیاری بازیکنان نساجی همراه شد. شاگردان کلانتری درون یکی دو صحنه و از روی ضربات ایستگاهی این فرصت را داشتند تا بازی را به تساوی بکشند ولی دفاع منطقی و هوشیاری بازیکنان نساجی مانع از این امر شد.
درون دقایق پایانی بازی که فجری ها بی مهابا حمله می کردند، نساجی روی یک ضدحمله و غافلگیری مدافعان فجر توسط سعید خردمند درون دقیقه ۹۵ به گل برسد تا اختلاف به دو گل برسد. با این نتیجه فجرسپاسی شانس صعود به لیگ برتر را از دست داد و نساجی هم ۶۱ امتیازی شد تا درون کنار دیگر تیم هم استانی اش یعنی خونه به خونه هم امتیاز شوند.
درون هفته پایانی خونه به خونه میزبان برق جدید شیراز هست و نساجی درون تهران به مصاف راه آهن می رود. این درون حالی هست خونه به خونه با تفاضل گل ۲۱ درون مقابل تفاضل گل ۱۷ نساجی شرایط بهتری دارد. درون صورتی که هر دو تیم درون هفته آخر مقابل حریفان خود به برتری برسند، کار به گل شماری کشیده خواهد شد.
پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.


مطالب پیشنهادی