کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر
۱۱ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر
جمعه, ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
کنایه سنگین مدیر سابق یوونتوس به اینتر

لوچانو موجی، مدیر جنجالی سابق یوونتوس که نقش اصلی را درون پرونده موسوم به کالچوپولی داشت، همچنان به اظهارنظر علیه اینتر علاقه مند هست.

به گفته “توپ ۹۰″، سال ۲۰۰۶ اتهامات پرداخت رشوه موجی به داوران و دست داشتن او درون پیروزی یوونتوس درون برخی دیدارها سبب رسوایی بزرگی درون فوتبال ایتالیا شد. درون نهایت یووه به دسته دو تبعید شد و چند سال طول کشید تا دوباره به کورس رقابت برای قهرمانی سری آ بازگردد.موجی درون مورد این قضیه که به کالچوپولی مشهور شد، به توتواسپورت اعلام کرد:« کالچوپولی گامی خیلی مهم برای فوتبال ایتالیا بود، ولی برای آنهایی که از این موضوع لطمه دیدند، بد بود که یکی از آنها باشگاه یوونتوس بود. یوونتوس نتوانست به خوبی از خود درون دادگاه دفاع کند چون وکیل اعلام کرد که تبعید به سری B و کسر امتیاز حکم خوبی هست. او پرونده را تنها درون هفت روز خواند و این با حقیقت مطابقت نداشت.»


 


وی درون پاسخ به این پرسش که آیا اینتر بزرگترین رقیب شماست، با کنایه اعلام کرد:« رقبا تیم‌هایی هستند که با شما برای قهرمانی رقابت می‌کنند. اینتر برای من تیمی ناخوشایند هست ولی آنها همین حالا ۲۰ امتیاز کمتر از یوونتوس دارند و بنابراین اینتر را دوست دارم چون آنها هرگز با ما رقابت نمی‌کنند.»مطالب پیشنهادی