کونته و اصرار به ادامه حضور درون چلسی
۱۴ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

کونته و اصرار به ادامه حضور درون چلسی
جمعه, ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۰
کونته و اصرار به ادامه حضور درون چلسی

گفته می شود که لوئیس انریکه پیش از اتمام فصل جانشین کونته خواهد شد و او بار دیگر به نیمکت ایتالیا باز می گردد.

به گفته “توپ ۹۰″، آنتونیو کونته که شاگردانش دوشنبه شب درون هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس میهمان واتفورد هستند، درون کنفرانس خبری درون خصوص نقل‌وانتقالات زمستانی اعلام کرد:« همیشه گفته‌ام که نظرم را درون خصوص نقل‌وانتقالات به باشگاه می‌گویم و باشگاه نیز بهترین تصمیم را برای تیم می‌گیرد. درون هر صورت خوشحال هستم. اکنون هم پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی بسته شده و باید روی بازی‌های خود درون زمین تمرکز کنیم.»

 


او درباره وضعیت موراتا، مهاجم اسپانیایی خود هم اعلام کرد:« موراتا همچنان نمی‌تواند تیم را همراهی کند. امیدوارم مشکل او هر چه سریعتر حل شود. آلوارو به خاطر مصدومیت از ناحیه کمر بازی‌های زیادی را از دست داده که این برای من و باشگاه وضعیت خوبی نیست. امیدوارم درون آینده دپارتمان پزشکی باشگاه این مشکل را حل کند.»


 


سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان لندنی درون واکنش به اظهار نظر اخیر کاستاکورتا، نایب رئیس هیئت‌مدیره فدراسیون فوتبال ایتالیا که گفته برای صحبت با کونته به منظور بازگشت به روی نیمکت آتزوری به لندن سفر خواهد کرد، چنین اعلام کرد:« کاستاکورتا دوست من هست و ما درون سال ۱۹۹۴ درون کنار هم درون تیم ملی ایتالیا بازی کرده‌ایم، ولی ممکن هست او یادش رفته باشد که من ۱۸ ماه از قراردادم با چلسی باقی مانده هست و می خواهم به قراردادم با این تیم پایبند بمانم.»مطالب پیشنهادی