گاف خنده دار لیورپول درون قرارداد فابینیو!




۸ام خرداد ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: وقتی دقیق تر نگاه کنیم، اين چیزی که درون مقابل عکاسان توسط فابینیو به امضا رسید برگه قرارداد این بازیکن نبوده هست.

 

دیشب باشگاه لیورپول اعلام کرد که با فابینیو، هافبک تیم موناکو به توافق رسیده و علیرغم تمایل باشگاهی چون یونایتد، او فصل بعد درون آنفیلد بازی خواهد کرد. طبق رسم، فابینیو درون مقابل دوربین عکاسان قلم را به دست گرفته و قرارداد خود را امضا کرد ولی درون حقیقت آنچه توسط این بازیکن امضا شد، مصاحبه یورگن کلوپ پیش از فینال لیگ قهرمانان بوده هست.

 

طراح این سناریو با دقت از عبارت قرارداد ” قرارداد توافق با بازیکن” با فونت بزرگ درون بالای صفحه دسترس کرده ولی زمانی که دقیق روی صفحه زوم کنیم مصاحبه کلوپ را می بینیم که پیش از دیدار برابر رئال مادرید گفته هست: “ما اینجاییم و به فینال لیگ قهرمانان رسیده ایم زیرا ما لیورپول هستیم.”

 

درون واقع باشگاه لیورپول بخشی از مصاحبه یورگن کلوپ را پرینت گرفته و با قرار دادن لوگوی لیورپول درون بالای صفحه و عبارت توافق با بازیکن، یک قرارداد صوری را درون مقابل خبرنگاران با فابینیو به امضا رسانده هست.

 

آنچه مشخص هست احتمالا فابینیو چند روز قبل و پیش از فینال لیگ قهرمانان با مرسی سایدی ها توافق کرده و قرارداد خود را با امضا رسانده ولی به دلیل حساسیت این بازی این موضوع علنی نشده و کنفرانس دیشب، تنها نمایشی برابر مطبوعات بوده هست.

 

گاف خنده دار لیورپول درون قرارداد فابینیو!

 

گاف خنده دار لیورپول درون قرارداد فابینیو!


مطالب پیشنهادی