گرامیداشت برای ستاره ای که ناجی تیمش شد
۱۱ام بهمن ۱۳۹۶ ورزشی

گرامیداشت برای ستاره ای که ناجی تیمش شد
گرامیداشت لوییس آراگونس درون یک شرایط خاص بنابراين از دوران باشکوه بازیگری اش درون اتلتیکومادرید برگزار شد و او سپس توانست به عنوان سرمربی ناجی تیمش شود.

به گفته ایسنا، ۶۰ هزار طرفدار اتلتیکومادرید درون شب ۳۰ سپتامبر ۱۹۷۸ درون ویسنته کالدرون حضور داشتند تا بازی تیمشان را برابر کاسموس تماشا کنند. پله درون اين تیم حضور نداشت ولی بازیکنانی همچون فرانس بکن بائر و چیناگلیا درون میانشان دیده می شد. حضور چنین بزرگانی به خاطر گرامیداشت لوییس آراگونس اسطوره باشگاه بود. او به عنوان سرمربی بهترین قهرمانی بین المللی را برای قرمز و سفیدپوشان به ارمغان آورده بود. حضور آراگونس به عنوان سرمربی بنابراين از پایان دوران بازی اش اتفاقی خاص درون فوتبال اسپانیا محسوب می شد.
اتلتیکو درون فصل ۷۴-۱۹۷۳به فینال جام قهرمانان اروپا صعود کرد ولی با گل باورنکردنی شوارتسزنبک از فتح این عنوان بازماند. سال ۷۵-۱۹۷۴ برای این تیم بد شروع شد. قرمز و سفیدپوشان درون لالیگا نتایج دور از انتظاری کسب کردند و درون رقابت های اروپایی برابر دربی کانتی درون ضربات پنالتی حذف شدند. سرمربی درون هر دو فصل خوان کارلوس لورنسو بود، بازیکنان نیز تغییر نکرده بودند ولی یک مشکل وجود داشت. به همین خاطر بنابراين از تساوی خانگی برابر اسپورتینگ مدیریت تصمیم غیرمنتظره ای گرفت و لورنسو باتجربه و بازیکن کاریزماتیک باشگاه را برکنار کرد و آراگونس ۳۶ ساله را بر نیمکت نشاند.
آراگونس به عنوان بازیکن درون تیم های مختلف پایه رئال مادرید حضور داشت و به صورت قرضی برای ختافه، ارکولس، رکرئاتیوو، پلوس اولترا و اوییدو بازی کرد تا این که پیراهن رئال بتیس را بر تن کرد. زمانی که درون این تیم حضور داشت اتلتیکو با او قرارداد امضا و دوران باشکوهش را سپری کرد. آراگونس هافبک موثری بود که خیلی راحت به سمت دروازه شوت می زد. او شناخت خوبی از فوتبال داشت و روی هم تیمی هایش تاثیرگذار بود و همیشه درون …

خبري پیشنهادی:

گرامیداشت برای ستاره ای که ناجی تیمش شد

مطالب پیشنهادی