گفتگوی کی روش و کرانچار برقرار نشد !
۱۱ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

گفتگوی کی روش و کرانچار برقرار نشد !

به نظر می رسد زلاتکو کرانچار نیز به جبهه برانکو ایوانکوویچ ملحق شده و حالا کی روش باید با دو مربی کروات شناخته شده لیگ برای اجرای نرم افزار های موردنظرش درون تیم ملی کلنجار برود.

به گفته “توپ ۹۰″، بنابراين از مشخص شدن قرعه کشی جام جهانی و هم گروه شدن تیم ملی ایران با تیم های قدرتمند اسپانیا، پرتغال و مراکش سرمربی پرتغالی تیم ملی که پیش تر و پیش از شروع لیگ هفدهم درون نرم افزار ای مدون نرم افزار های تیم ملی را به طور کامل تشرح کرده بود، درون اولویت های خود تجدید نظر کرد و بلافاصله درون یکی از مصاحبه های خود خواستار این شد تا ملی پوشان تیم های لیگ برتری بنابراين از بازی های لیگ درون اختیار تیم ملی قرار گیرند تا سرمربی تیم ملی از لحاظ تاکتیکی، تکنیکی، جسمانی  و ولي مسائل روانی زمان بیشتری برای آماده کردن بازیکنانش درون اختیار داشته باشد.
این اظهار نظر ولي درون همان ابتدا با واکنش برانکو ایوانکوویچ که بیشترین ملی پوش های لیگ را درون اختیار دارد، روبرو شد و این مربی اعلام  کرد که درون خصوص درخواست کی روش نامه ای رسمی از فدراسیون دریافت نکرده و درون صورتی که این موضوع به صورت کتبی به او اعلام شود، نظرش را اعلام خواهد کرد.


درون سوی دیگر زلاتکو کرانچار سرمربی سپاهان امروز درون پاسخ به سوالی درون همین خصوص به خبرنگار فارس اعلام کرد: « من به دنبال این هستم که سرمربی تیم ملی دقیقا توضیح بدهد که شرایط ریکاوری باشگاه‌ها با تیم ملی چه فرقی دارد؟ این تنها سؤال من به عنوان سرمربی تیم‌های باشگاهی نیست بلکه تمام مربیان به دنبال این هستند تا مطلع شوند دقیقا سرمربی تیم ملی چه درخواستی دارد. من نمی‌گویم نمی‌خواهیم به تیم ملی کمک کنیم. اگر درون حد توان‌مان به تیم ملی کمک می‌کنیم فقط برایم این مهم هست که سرمربی تیم ملی چه درخواستی دارد. من باید عرض کنم هنوز دستور کتبی از جانب فدراسیون فوتبال دریافت نکردیم. کی‌روش سرمربی بسیار بزرگی هست. به نظرم موفقیت‌های خوبی درون تیم ملی کسب کرده و باید برای اینکه تیم ملی درون جام جهانی تقویت شود سرمربی تیم ملی با با مربیان باشگاهی ارتباط بیشتری داشته باشد. درست هست که بعضی بازیکنان لژیونر هستند ولی بیشتر بازیکنانی که به تیم ملی دعوت می‌شوند از لیگ ایران هستند. باید ارتباط سرمربی تیم ملی و مربیان باشگاهی گسترده باشد و مطمئنا این اتفاق سبب می‌شود کمک‌های خوبی به تیم ملی شود.»

درون این میان امروز ظهر و بنابراين از مصاحبه کرانچار، ماکار آقاجانیان به نمایندگی از کی روش با این مربی ارتباط تلفنی برقرار می کند و درون گفتگویی که میان این دو توسط رضا چلنگر انجام می شود، مارکار آقاجانیان بنابراين از تبریک سال نو میلادی بار دیگر درخواست کی روش را به صورت کاملا محترمانه مطرح می کند.
رضا چلنگر مترجم باسابقه فوتبال کشور درون مورد محتوای مکالمه کرانچار و آقاجانیان به “توپ ۹۰” می گوید :« آقای مارکار آقاجانیان امروز با آقای کرانچار تماس بسیار صمیمانه ای داشتند و بنابراين از تبریک سال نو میلادی درخواست آقای کی روش را به ایشان منتقل کردند. آقای کرانچار هم با قبول درخواست سرمربی تیم ملی به ایشان قول همکاری داد. ولي آقای کرانچار خواستار این شدند تا برای اجرایی شدن این نرم افزار به صورت رسمی نامه ای از سوی فدراسیون فوتبال خطاب به آقای طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان و همینطور سرمربی تیم سپاهان ارسال شود.»
جالب اینکه کارلوس کی روش چند ساعت بنابراين از تماسی که دستیارش  با سرمربی تیم سپاهان داشته و پاسخ او که کاملا به پاسخ هموطنش درون باشگاه پرسپولیس شبیه هست، درون بیانیه ای شخص کرانچار را خطاب قرار داده، که ولي ادبیات به کار رفته درون این بیانیه چندان دوستانه به نظر نمی رسد.


حالا باید منتظر مصاحبه کرانچار باشیم و ببینیم این مربی چه واکنشی به بیانیه کی روش خواهد داشت که درون اين به پیشنهادات سرمربی سپاهان که خواستار تعامل بیشتر کی روش با مربیان لیگ و همینطور آشنایی بیشتر با نرم افزار های تیم ملی بوده، واکنش دوستانه ای نشان نداده هست.

مطالب پیشنهادی