گل اول سایپا صددرصد آفساید بود
۱۰ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

کارشناس داوری: گل اول سایپا صددرصد آفساید بود
کارشناس داوری فوتبال اعلام کرد: گل اول سایپا به پرسپولیس کاملا درون شرایط آفساید به ثمر رسید و به پرسپولیس حق می دهم که از این قضاوت ناراحت باشد.

به گفته مشرق، داود رفعتی درون مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی داور بازی پرسپولیس و سایپا و اعتراض برانکو درون نشست خبری به این داور اظهار داشت: اشکان خورشیدی درون نیمه دوم قضاوت خوبی داشت و تمامی تصمیماتش درست بود، کارت های زردی که به بازیکنان هم نشان داد کاملاً درست بود، ولی مشکل درون مورد قضاوت تیم داوری این مسابقه درون دو بخش اتفاق افتاد.
وی افزود: درون نیمه اول، گلی که سایپا به ثمر رساند کاملاً آفساید بود و تشخیص آفساید این صحنه کار بسیار ساده ای بود که کمک داور مسابقه نتوانست اين را انجام بدهد، شاید پسر خردسال من هم به راحتی می توانست این آفساید را تشخیص بدهد، بنابراین برانکو و پرسپولیس حق دارند که نسبت به تیم قضاوت این بازی معترض باشند. 

درون همین رابطه ببینید:
فیلم/ گل اول سایپا به پرسپولیس توسط رمضانی
داود رفعتی تصریح کرد: به نظر من جو ورزشگاه روی کمک داور دوم مسابقه تأثیر گذاشته بود و او تمرکزش را کاملا از دست داده بود که نتوانست این آفساید را تشخیص بدهد. 
این داور بین المللی سابق فوتبال ایران درون مورد اینکه برانکو مصاحبه تندی علیه اشکان خورشیدی انجام داد عنوان کرد: پرسپولیس با قضاوت این داور باخت هایی داشته هست، حالا من نمی گویم که داور روی این باخت ها مقصر بوده، ولی همین شکست ها تأثیر منفی و ذهنیت منفی برای پرسپولیس و سرمربی اش ایجاد کرده هست، ولی قطعاً هیچ داوری اعتبارش را از بین نمی برد و نمی خواهد خودش را خراب کند، به نظر من درون این فصل، داوران جوان قضاوت بهتری نسبت به داوران باتجربه داشته اند و اشتباهات تأثیرگذار کمتری را داشته اند.

خبري پیشنهادی:

کارشناس داوری: گل اول سایپا صددرصد آفساید بود

مطالب پیشنهادی