گل سوم، من را ناامید کرد
۱۵ام فروردین ۱۳۹۷ ورزشی

ورزش سه: مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، معتقد هست که اگر تیمش به جای شکست ۳-۰، با دو گل بازی را به رئال واگذار می کرد، شانس جبران نتیجه را درون دیدار برگشت داشت.

 درون دیدار امشب کریس رونالدو درون همان دقایق ابتدایی رئال را پیش انداخت و درون نیمه دوم هم با یک ضربه برگردان تماشایی حساب کار را ۲-۰ کرد. درون ادامه و با اخراج دیبالا، رئال به گل سوم رسید تا کار یوونتوسی ها درون دیدار برگشت دشوار شود.

آلگری به خبرنگاران اعلام کرد:” وقتی مقابل چنین تیم هایی بازی می کنید، به کمی شانس هم نیاز دارید و مهمتر از تمامي اینکه باید امیدوار باشید رونالدو شب بدی داشته باشد. ما روی گل اول کمی ساکن و سردرگم بودیم. بنابراين از اين برای یک ساعت خوب بازی کردیم.

 

آلگری: گل سوم، من را ناامید کرد
هرچند ما ۳-۰ باختیم ولی برای یک ساعت مقابل تیمی که روی ضربات آخر ویران کننده هست، خیلی خوب بازی کردیم. این اتفاقی نیست که آنها درون ۴ سال اخیر، سه بار قهرمان چمپیونزلیگ شده اند.

ما این شانس را داشتیم که بازی را مساوی کنیم ولی از موقعیت مان دسترس کردیم و توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. گل سوم من را ناامید کرد. ما باید تلاش می کردیم تا بازی را ۲-۰ نگه داریم و بعد درون مادرید به دنبال به دست آوردن یک نتیجه فوق العاده باشیم.

اکنون باید روی ادامه فصل تمرکز کنیم. ما سری آ و کوپا ایتالیا را داریم و بعد باید ببینیم درون بازی برگشت چه رخ می دهد. نتیجه ۳-۰ ناامید کننده هست. برای بازی برگشت سرخیو راموس محروم هست و اگر بازی ۲-۰ بود، امید داشتیم.”


مطالب پیشنهادی