به گزارش مشرق، سردار سرتیپ علی فدوی جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران عصر امروز در همایش مردمی فاتحان نور در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اظهار داشت: حلاوت و شیرینی آزادسازی خرمشهر بعد از ده‌ها سال هنوز تازه و شیرین است و در این ایام مبارک به یاد شهیدان بزرگی همچون صیاد شیرازی، بابایی و بروجروی و خیل کثیری از شهیدان که در جای جای کشور به برکت عنایت خداوند نورافشانی می‌کنند، خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

سردار فدوی: انقلاب اسلامی بسیار توانمندتر از گذشته است

وی گفت: در روزهای اول بعثت رسول اکرم (ص)، سه بزرگمرد پیمان بستند که تا پای جان پشت پیامبر می‌مانند؛ حضرت علی (ع)، حمزه و جعفر مردانه پای اسلام ایستادند و در روزهای که حضرت حمزه و جعفر شهید شده بودند، امیرالمومنین در انتظار پیوستن به یاران خویش در کوفه از اسلام دفاع می‌کردند.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: شهیدان در این ۴۰ سال نشان دادند که تا پای جان پای انقلاب، بنیانگذار و فرامین امام حاضر ایستاده‌اند و ان شالله تا تحویل انقلاب به صاحب اصلی آن این روال برقرار است.

فدوی تصریح کرد: در این ۴۰ سال عنایات بیشمار خداوند را نمی‌توان شمارد؛ خیل پیروزی‌های که در این ۴۰ سال توسط رزمندگان اسلام در برابر دشمنان به دست آمد با اتحادی که در این ۴۰ سال از طرف دشمن برای دشمنی با انقلاب پدید آمد ادامه دارد.

وی اظهار کرد: عنایت خداوند قدرتی را به وجود آمد و دشمنان این قدرت را به عینه لمس کرده‌اند و به همین خاطر است که بعد از گذشت سی سال دشمنان جرئت شلیک حتی یک گلوله به سمت کشور نکرده‌اند و این نتیجه انجام تکالیف است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در وعده الهی تخلفی نیست و خدا به وعده خود عمل کرده و ما در اقتدار و سربلندی مثال‌زدنی به سر می‌بریم و دشمنان ما به این موضوع اذعان دارند و می‌گویند که به دنبال ایجاد توانی هستیم که در برابر ایران بازدارنده باشد؛ این یعنی تحقق وعده خداوند و خدا هم در جای جای قرآن فرمود که تخلفی در وعده‌اش نیست و قدرتی قادر به رویاروی با این توان نیست.

وی اظهار داشت: دشمن چند روز پیش در غزه ضعف و استیصال خود را داد زد و از سازمان ملل درخواست اعلام آتش‌بس کرد؛ غزه‌ای که کاملاً در محاصره است و این نفس انقلاب اسلامی و رزمندگان اسلام است که به آن‌ها در سوریه، عراق و لبنان و دیگر جاها خورد و مایه ننگ استکبار جهانی است که در یمنی که ضعیف‌ترین کشور طبق آمارهای جهانی است مستاصل شده‌اند و دنبال فریادرسی برای نجات می‌گردند.

فدوی بیان کرد: وقتی شهیدان عزیزی همچون شهید صیاد شیرازی، بابایی و خرازی را یاد می‌کنیم برای این است که از آن‌ها بهره بگیریم، چرا که خداوند عظمت والایی به آنان عطا کرده و ذهن ما نیز از درک آن قاصر است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ۴۰ سال است که انقلاب اسلامی بر تمام دشمنان خود با سربلندی فائق شده و ان‌شاءالله در سال ۹۸ به عنوان اولین سال دومین چله انقلاب اسلامی، با عزت‌مندی بیشتر به جلو می‌رویم و به نیازهای ملت با سرفرازی بیشتر پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *