به گزارش خبرنگار مهر، سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در نشست خبری ظهر امروز با موضوع اقدامات پلیس تهران بزرگ در ایام ماه مبارک رمضان، تمهیدات ترافیکی و انتظامی ویژه روز قدس و تمهیدات ترافیکی و انتظامی ویژه عید سعید فطر گفت: سه شب قدری که از آن عبور کردیم با برنامه‌ریزی بسیار سنگینی که داشتیم بیش از ۲۲۰۰ مسجد و حسینیه و تمایا را در سطح شهر تهران پوشش دادیم و بالغ بر ۱۰۰ جلسه سنگین را در تهران بزرگ در این سه شب که از ساعت ۹ شب تا سحر بود پلیس تهران آماده‌باش صد در صد بود و به گونه‌ای عمل کردیم که به لطف خدا کوچک‌ترین مساله‌ای در این شب‌هایی که گذشت نداشتیم و در کمال امنیت و آرامش این شب‌ها سپری شد.

رحیمی افزود: مراسم مهم معنوی و الهی دیگری را بلافاصله بعد از این پیش رو داریم که اولینش مراسم روز قدس است و از مسیرهایی که شورای هماهنگی اعلام کردند مراسم این روز بزرگ آغاز می‌شود و باور ما بر این است با توجه به دهن‌کجی‌هایی که رژیم آمریکا و جنایت‌هایی که رژیم کودک‌کش اسرائیل انجام داده روز قدس با شکوهی را با حضور مردم در سراسر کشور و به ویژه در پایتخت خواهیم داشت.

وی ادامه داد: از پنج‌شنبه شب پلیس به صورت آماده باش سی درصد حضور خود را آغاز خواهد کرد. آماده‌باش ترافیکی و امنیتی را خواهیم داشت و هم در مسیر اصلی که راهپیمایی به دانشگاه تهران منتهی می‌شود برنامه‌ریزی لازم را خواهیم داشت. هزاران نفر از همکاران ما در پلیس پیشگیری، یگان امداد، یگان ویژه و پلیس راهنمایی و رانندگی کارهای انضباطی این مراسم را بر عهده خواهند داشت. تردد هر گونه موتور سنگین به طور کامل ممنوع است. در طول مسیر راهپیمایی به ویژه محدوده خیابان آزادی و انقلاب تردد همه رقم وسیله نقلیه حتی موتورسیکلت هم ممنوع کردیم و هماهنگی‌های لازم شده و کمیته‌های مختلف فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و پلیس با توانایی صد در صد در کنار مردم خواهد بود.

در حال تکمیل…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *