به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد شرفی، با اشاره به فرارسیدن روز قدس، گفت: روز قدس از یادگارها و ابتکارهای امام خمینی (ره) است و همه ما وظیفه داریم با شرکت در این راهپیمایی این روز را گرامی بداریم.

وی با بیان اینکه هر سال اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس بیشتر از سال قبل می‌شود، ادامه داد: امسال نیز با توجه به افزایش توطئه‌های رژیم صهیونیستی در کشورهای اسلامی و ایجاد تفرقه در بین مسلمانان جهان این راهپیمایی از اهمیت خاصی برخوردار است و قطعاً این بار نیز ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی یک بار دیگر همزمان با موج خروشان جامعه جهانی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین به پا خاسته و فریاد عدالت خواهی آنان را به گوش جهانیان خواهد رساند.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا به تمهیدات پلیس در خصوص مراسم روز قدس اشاره کرد و گفت: پلیس پیشگیری نیروی انتظامی برای تأمین امنیت مراسم، با آمادگی صد درصدی حضور داشته و تأمین امنیت آن را بر عهده دارد.

این مقام انتظامی کشور عنوان کرد: پیش بینی‌های لازم برای تأمین نظم و امنیت روز قدس در نظر گرفته شده به گونه‌ای که همکارانم با آمادگی کامل نسبت به اجرای طرح‌ها و اقدامات امنیتی – انتظامی و ترافیکی انجام وظیفه خواهند کرد.

سردار شرفی گفت: امسال نیز همچون سال‌های گذشته مردم ضمن حضور پرشور خود در راهپیمایی روز قدس، همکاری لازم را با خدمتگزاران خود داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *