به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حبیب اله جان نثاری، در حاشیه بازدید از تیپ دوم یگان‌های ویژه ناجا گفت: مجموعه تیپ دوم یگان‌های ویژه ناجا در مأموریت‌های سال گذشته و سال جاری خصوصاً امدادرسانی به مردم سیل زده در استان خوزستان و تأمین نظم و امنیت ایستگاه‌های قطار شهری تهران در شب‌های لیالی قدر و روز قدس با اقدامات بهینه و مطلوب ایفای نقش کردند و این اقدامات برگرفته از روحیه انقلابی و جهادی نیروهای پلیس است.

وی با بیان اینکه ۶ تیپ از مجموعه یگان‌های ویژه ناجا در امر خدمات رسانی به سیل زدگان در استان خوزستان، لرستان و گلستان نقش بی بدیلی ایفا کرده اند، عنوان کرد: همه مسئولان لشکری و کشوری در خصوص عملکرد بسیار خوب و جان فشانی نیروهای جهادی یگان‌های ویژه در میادین مختلف همچون کمک رسانی به سیل زدگان در استان‌های سیل زده اتفاق نظر داشته و به وجود این عزیزان افتخار می‌کنند.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در ادامه با بیان اینکه امروز اسلام آمریکایی انگلیسی جهان را به چالش کشیده است، تصریح کرد: اگر در بیانات ارزشمند رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در جمع اصحاب قرآنی طی روزهای گذشته دقت و تفکر کنیم به این نتیجه می رسیم که دشمنی آمریکا و مبادی غرب با اسلام ناب محمدی (ص) است.

وی عنوان کرد: یکی دیگر از خصایص ارزشمند یگان‌های ویژه ناجا در سراسر کشور، توانمندی نیروهای خدوم و با بصیرت این مجموعه و شرکت فعال، اثرگذار و تأثیر پذیر در مباحث قرآنی و معرفتی و تبیین و تفسیر در طول سال خصوصاً ایام با برکت ماه مبارک رمضان است که این نیز مایه مباهات و افتخار است.

این مقام ارشد انتظامی همچنین اظهار داشت: سال گذشته که آمریکا از برجام خارج شد ترامپ به صراحت اعلام کرد که کار نظام ایران تمام است و جشن سال نو میلادی را در تهران برگزار می‌کنیم اما امروز به لطف پروردگار و تلاش‌های همه جانبه مردم و نیروهای مسلح با رهبری داهیانه فرمانده کل قوا آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) همه گزینه‌های آنان با شکست رو به رو شده است.

سردار جان نثاری تصریح کرد: باوجود تمامی دسیسه‌های دشمنان ایران اسلامی برای عدم رسیدن نظام به ۴۰ سالگی انقلاب، مردم غیور کشور جشن ۴۰ سالگی را با شکوه تر از گذشته برگزار کردند؛ این نظام الهی همواره در برابر تهدیدات دشمنان قرار گرفته و یکی از بزرگترین دسیسه امروز دشمنان عملیات روانی مخرب علیه مردم کشور است که همه باید در این زمینه هوشیار باشیم.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه تمام توان خود را در راستای اجرایی شدن منویات مقام معظم رهبری آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) در سال رونق تولید و همچنین مقابله با عملیات روانی دشمنان به کار گرفته ایم، گفت: حضور مؤثر یگان‌های ویژه در مأموریت‌های مختلف توفیق الهی است و مایه مباهات است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *