90tv.ir | وبسایت رسمی نرم افزار ۹۰ - علی علیپور
۱۵ام دی ۱۳۹۶ ورزشی

علی-علیپور-وحید-امیری-زوج-برنده-پرسپولیس

وبسایت رسمی نرم افزار نود – با دقت به غیبت منشا و محرومیت مهدی طارمی به احتمال زیاد ، برانکو ایوانکوویچ از ترکیب وحید امیری و علی علیپور درون خط حمله درون دیدار پرسپولیس با نفت دسترس خواهد کرد.

به گفته وب سایت نود ، درون صورت حضور امیری درون خط حمله پرسپولیس این اولین بار درون لیگ هفدهم خواهد بود که این بازیکن درون این منطقه از زمین به کار گرفته می شود.

از ابتدای این دوره لیگ ، طارمی ،‌علیپور و منشا سه مهره اصلی هجومی پرسپولیس بودند که با دقت به نیاز پرسپولیس دو بازیکن از این سه نفر درون ترکیب سرخپوشان قرار می گرفتند.بنابراين از محرومیت مهدی طارمی  تعداد مهره های هجومی پرسپولیس به ۲ تقلیل یافت و علیپور و منشا بار اصلی گلزنی پرسپولیس را به دوش کشیدند تا بازی با نفت که پرسپولیس گادوین منشا را به دلیل مسایل انضباطی درون اختیار ندارد و احتمال بسیار زیاد وحید امیری به پستی می رود که امسال تاکنون درون اين بازی نکرده ولی با بازی درون اين اصلا غریبه نیست.

وحید امیری درون فصل گذشته که پرسپولیس از فقر نسبی مهره رنج می برد به کرات درون خط حمله پرسپولیس بازی کرد.ولي او درون بسیاری از بازیها درون کنار مهدی طارمی قرار گرفت درون صورتیکه فردا باید زوج علی علیپور باشد.

زوج علیپور- امیری یادآور روزهای نخست حضور امیری درون پرسپولیس هست. درون هفته های آغازین لیگ شانزدهم که برانکو ایوانکوویچ ، مهدی طارمی را نیمکت نشین کرده بود ،‌وحید امیری و علی علیپور زوج خط حمله پرسپولیس بودند. پرسپولیس درون سه هفته اول لیگ مقابل سایپا ، فولاد و گسترش فولاد با زوج امیری- علیپور به میدان رفت و به جز اين درون هفته نوزدهم درون دیدار با صبا که مهدی طارمی را درون اختیار نداشت باز هم فرصت به زوج امیری-علیپور داده شد.پرسپولیس درون این ۴ بازی به رکورد ۳ پیروزی و یک تساوی دست یافت و وحید امیری نیز ۲ بار درون اين ۴ بازی موفق به گلزنی شد که یکی از ۲ گل با پاس علی علیپور شکل گرفت. حال باید دید که پرسپولیس با این ترکیب تهاجمی باز هم می تواند موفق باشد و وحید امیری که از هفته اول تاکنون گلی به ثمر نرسانده می تواند روند گلزنی اش را آغاز کند

۶۰۶۱۰


اختصاصی


مطالب پیشنهادی