به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در این باره اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده شرق تهران به خصوص در حوزه کلانتری جوادیه تهرانپارس، کمیسیون پیشگیری از سرقت با مأموران عملیات این کلانتری برگزار شد و پس از آن گشت‌های انتظامی افزایش یافت.

وی ادامه داد: ساعت چهار صبح ۲۳ اردیبهشت تیمی از مأموران عملیات کلانتری جوادیه تهران پارس در حال گشت زنی در محدوده خیابان جعفر پناه بودند که مشاهده کردند یک نفر در حال پرسه زنی بین خودروهای شهروندان است، بنابراین وی را تحت بازجویی قرار دادند.

سرپرست سرکلانتری چهارم پلیس پیشگیری با اشاره به اظهارات مشکوک متهم در پاسخ به سوالات مأموران گفت: طی صحبت‌هایی که با متهم انجام شد، وی جواب‌های ضد و نقیضی بیان می‌کرد بنابراین مأموران او را به کلانتری انتقال دادند و هنگام تحقیق از وی متوجه شدند در کیسه پلاستیک همراهش یک عدد ضبط مسروقه به همراه آلات و ادوات ارتکاب به سرقت لوازم خودرو وجود دارد که با توجه به این موضوع به ارتکاب ۲۰۰ فقره سرقت سریالی لوازم خودروی شهروندان در محدوده شرق تهران به ویژه در محله خاک سفید اعتراف کرد. همچنین با بررسی‌های انجام شده مشخص شد که این فرد ۳۵ ساله و سابقه دار است.

سرهنگ ناصری نژاد گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی متهم مال‌خر خود را نیز به مأموران معرفی کرد که با هماهنگی مقام قضائی، مأموران طی عملیاتی ضربتی به مخفیگاه او وارد شدند و مال‌خر ۳۸ ساله را به همراه مقادیر زیادی تبلت و ضبط‌های مسروقه به کلانتری منتقل کردند.

متهمان با هماهنگی مقام قضائی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *